27

Wymagania sprzętowe – Torchlight

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wymagania sprzętowe

Pomimo, że Torchlight został wydany w końcówce roku 2009 może pochwalić się bardzo niskimi wymaganiami sprzętowymi, jak zapewnia samo Runic Games aby odpalić grę wystarczy nam już taka konfiguracja: Pentium 3, 800MHz, 512Ram i karta 64 Mb od GeForce mx200 wzwyż.

O dziwo jest to prawdą ale na takim sprzęcie gra nie zachwyca płynnością rozgrywki a czas ładowania obszarów jest horrendalnie długi, bez “antyaliasingu” i cieni jednak można pograć, dodatkowo tekstury są w miarę ładne a sama postać wygląda nie wiele gorzej niż na lepszym sprzęcie, sytuacja wyrażanie się poprawia na nowszych konfiguracjach PC gdzie gra rzeczywiście może pochwalić się płynnością i ładną grafiką jak na tego typu produkcję.

Jednym słowem Torchlight jest bardzo dobrze zoptymalizowane , świadczy o tym fakt uruchomienia na sprzęcie z 2001 roku! Gra wręcz została stworzona na laptopy i nie jest tu mowa o tych z wyższej półki z nalepką „dla graczy”, w opcjach graficznych znajduje się nawet tryb pracy „notebook”.

Dzięki małej zasobożerności Torchlight ma szansę stać się hitem na przenośne komputery a jego niskie wymagani sprzętowe pozwolą cieszyć się rozrywkom nawet posiadaczom słabszych PC.

słowa kluczowe: torchlight forum, torchlight runtime error, torchlight postacie, torchlight saves, torchlight mapa

Zobacz także pozostałe artykuły:

About the author: