10

Mody – Torchlight

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Mody

Dzięki udostępnionemu przez Runic Games edytorowi do Torchlight o nazwie TorchED, gracze uzyskali możliwość tworzenia własnych modów.

Możliwości jakie daje TorchED są imponujące od tworzenia prostych map po rozbudowane wielopoziomowe światy. Ci którzy najlepiej opanują TorchED będą w stanie tworzyć nowe klasy postaci posiadających własne niepowtarzalne umiejętności i efekty jakie im będą towarzyszyć.
TorchED jest narzędziem dzięki, któremu można stworzyć nawet własną grę o wiele bardziej rozbudowaną niż samo Torchlight.

Jednak zanim zaczną pojawiać się naprawdę dobre mody i nowe klasy będziemy musieli poczekać aż społeczność nabierze doświadczenia i umiejętności… najlepsze jeszcze przed nami, szczególnie że na razie czekamy na ukazanie się dodatku umożliwiającego grę online, wtedy zobaczymy co społeczność Torchlight wyciśnie z TorchED.

Na obecną chwilę najlepsze mody można znaleźć na oficjalnej stronie Torchlight. Na razie spójrzcie na poniższy screen i sami oceńcie możliwości edytora.

słowa kluczowe: torched torchlight 2, neverwinter zwoje identyfikacji, neverwinter reset skilli, torchlight varkaseer, evolta city

Zobacz także pozostałe artykuły:

About the author: