77

Koszulki dla informatyków

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Śmieszna koszulka dla znajomych

Obecnie branża informatyczna jest jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki, w której cały czas brakuje specjalistów. Niestety, większość ludzi cały czas błędnie myśli że praca w tej dziedzinie jest prosta i przyjemna, dlatego starają się kształcić w tym kierunku.
Niestety, informatykiem trzeba być z powołania, gdyż inaczej nawet doskonałe zarobki nie pozwolą zapomnieć o ciężkiej i wyczerpującej pracy, którą czasami trzeba zabierać ze sobą do domu.
Jednakże prawie każdy z nas ma znajomego informatyka, z którym utrzymuje się całkiem dobry kontakt. W związku ze specyfiką pracy informatyków i ich zainteresowaniami czasami bywa problem by zaplanować wspólne spotkanie. Jeśli jednak nam się to uda to czy musi być to standardowe spotkanie bez nutki szaleństwa?
Moim zdaniem nie, gdyż każde, nawet najbardziej subtelne i kameralne spotkanie powinno mieć w sobie coś szalonego. Zabawne koszulki dla informatyków mogą być rzeczą, które doprowadzą do śmiechu każdego, nawet najbardziej nudnego informatyka.

About the author: